Producent kleju szkolnego i do decoupage

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży oferujemy bardzo wysokiej jakości specjalistyczne produkty doskonale nadające się do pracy modelarskiej lub w szkole. Produkcją klejów – zarówno tych do drewnianych mebli, jak i wodne do papieru – jak również wytwarzaniem opakowań z tworzyw sztucznych zajmują się osoby o odpowiednich kompetencjach oraz doświadczeniu zawodowym. Dekol to firma rodzinna, dzięki czemu w działalność angażujemy się całym sercem. Jeżeli do swojego hobby lub pracy potrzebujesz najlepszego kleju stolarskiego czy nawet wodoodpornego, sprawdź ofertę producenta.

Klej do papieru od producenta

W wolnych chwilach oddajesz się pracom ręcznym? Twoje dziecko interesuje się modelarstwem? Przygotowaliśmy bogatą ofertę klejów do decoupage, klejów modelarskich, a także klejów do szkoły. Proponujemy produkty, które świetnie sprawdzą się zarówno podczas realizacji swojego hobby, jak i w biurze czy szkole. Jako renomowany producent kleju PVA polecamy wodne kleje do papieru i kartonu – idealne do SLIME! Zachęcamy do kontaktu!

cr

KLEJ CR PAPERMAX

Profesjonalny klej w zastosowaniach:
Dom, Szkoła, Biuro

Klej na bazie polioctanu winylu przeznaczony do klejenia kartonu, drewna, tkanin, korka, ceramiki, etykiet. Stosowany również do klejenia makiet, modeli kartonowych, dekoracji, plakatów, prac introligatorskich, podklejania tapet i przyklejania border'ów. Tworzy spoinę bezbarwną, elastyczną o dużej wytrzymałości. Jest to klej introligatorski produkcji Synthos konfekcjonowany przez ZPH DEKOL.

Klej nanosić końcówką tuby lub pędzelkiem.

Zawartość 75g netto

dekupa

KLEJ DO DECOUPAGE

Profesjonalny klej w zastosowaniach:
Dom, Szkoła, Biuro

Klej na bazie polioctanu winylu przeznaczony do zdobienia techniką DECOUPAGE metodą "serwetkową". Do przyklejania bibułek klej nieco rozcięczyć wodą. Po wyschnięciu lakierować kilka razy. Tworzy twardą, przezroczystą powłokę dającą się szlifować na mokro i sucho. Klej doskonale barwi się pigmentami, posiada bardzo dobrą przyczepność do szkła, ceramiki, drewna i metalu.


Zawartość 80g netto

wikolit

KLEJ DO DREWNA WIKOLIT

Profesjonalny klej w zastosowaniach:
Dom, Szkoła, Biuro

Klej montażowy emulsyjny skleja drewno, tekturę oraz inne materiały drewnopochodne. Powierzchnie powinny być suche i czyste. Elementy należy pokryć cienką warstwą kleju i docisnąć z umiarem do jego wypływu.
Czas ściskania zależy od gatunków drewna
ok. 15-20min przy temp. 15-18°C

Pełną wytrzymałość spoiny uzyskuje się po 24h.

Zawartość 75g netto

Nasze produkty wykorzystano przy powstaniu wielu prac

Shopping cart