System Poziomowania Płytek

Wykończenie wnętrza zawsze wiąże się z wyborem odpowiednich materiałów i starannym ich umiejscowieniem. W przypadku płytek ceramicznych czy glazury niezwykle istotne jest dokładne ich położenie, aby uzyskać estetyczny i profesjonalny efekt końcowy. W odpowiedzi na tę potrzebę firma Dekol wprowadza na rynek innowacyjny system poziomowania płytek za pomocą kleju, który zmienia zasady gry w tej branży.

Skuteczne rozwiązanie od firmy Dekol

System poziomowania płytek za pomocą kleju od firmy Dekol stanowi krok naprzód w dziedzinie wykończeń wnętrz. Precyzja, trwałość i innowacyjność tego rozwiązania zmieniają sposób, w jaki myślimy o instalacji płytek ceramicznych i glazury. Dekol udowadnia, że dzięki nowoczesnym technologiom nawet skomplikowane prace remontowe mogą stać się znacznie prostsze i bardziej satysfakcjonujące.

Klin do poziomowania płytek ściennych i podłogowych

klin_72x20x15

Położenie płytek na podłodze lub ścianie wymaga ogromnej precyzji, ponieważ nieprawidłowo wykonana praca może skutkować ich odpadaniem i koniecznością wymiany na nowe. Aby zlecenia z zakresu glazurnictwa realizować jak najszybciej, a przy tym z zachowaniem najwyższej jakości oraz staranności, sięgnij po przydatne akcesoria do poziomowania płytek. W naszej ofercie znajdziesz między innymi kliny o wymiarach 25x5x6; 32x8x8 ; 45x12x10 i 72x20x15), które sprawdzają się zarówno na małych powierzchniach domowych łazienek, jak i dużych metrażach, np. biurowców czy galerii handlowych. Zapraszamy do ich wypróbowania!

Klips gwintowy do płytek ściennych i podłogowych

klips_gwintowy_1mm

W pracy glazurnika najważniejsza jest precyzja, dzięki której uzyskuje się idealnie równą powierzchnię ułożonych płytek. Kluczowe jest takie wykonanie pracy, aby żadna płytka nie wystawała z okładziny. Do osiągnięcia jednej płaszczyzny na krawędziach kafli wykorzystuje się praktyczne systemy poziomowania, co pozwala już na początku pracy uniknąć różnych błędów i defektów. Klips gwintowy stanowi sprawdzoną alternatywę dla tradycyjnych klinów. Taki klips wkłada się pod płytkę, a następnie nakłada nakrętkę na gwint znajdujący się w górnej części. Elementy można stosować do różnego rodzaju płytek ściennych i podłogowych o grubościach : 8,5 – 11 mm, przy szerokości fugi: 1,0; 1,5; 2,0 i 3 mm.

Klips klinowy

klips_klinowy

Oferujemy klipsy klinowe będące nieodłączną częścią systemu poziomowania płytek ściennych oraz podłogowych. Produkty tego rodzaju pomagają w zachowaniu równych odległości między kafelkami, a tym samym pozwalają na stworzenie estetycznej, trwałej powierzchni. Podstawa klipsa klinowego powinna znaleźć się pod płytkami, natomiast jego górna część umożliwia dosunięcie ich do siebie w równych odstępach za pomocą klina. Proponowane produkty przeznaczone są do fug o szerokości 1; 1,5; 2 i 3 mm oraz kafelków o grubości 4-8 mm ; 3-10 mm i 9,5-16 mm. Zachęcamy do składania zamówień!

Krzyżyki

krzyzyk_1mm

Plastikowe krzyżyki dostępne w naszym sklepie służą do wyrównywania odległości pomiędzy kafelkami różnego rodzaju układanymi na ścianach bądź podłogach. Są one niezwykle łatwe w użyciu – wystarczy umieścić produkt na krawędzi płytki, a następnie dołożyć do niego kolejną. Ramiona krzyżyków pozwolą zaś zachować równe odległości oraz kąty proste podczas układania kafelków podłogowych lub ściennych, tworząc elegancką, równomierną powierzchnię. Idealnie sprawdzają się one do fug o szerokości: 1; 1,5; 2; 2,5; 3; 4 i 5 mm. – serdecznie zapraszamy do zakupu!

Shopping cart